
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3522, CGS |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 8.2 MOhms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 3W |
| Composition: | Thick Film |
| Features: | Automotive AEC-Q200 |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | 2512 (6432 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Size / Dimension: | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 6000 | ||
| 10000 |
Current price of 35228M2JT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES SMD 80.6 OHM 0.25% 1/4W 1210
RES 5.6K OHM 5% 1/2W 1210
RES SMD 21.5 OHM 0.1% 3/8W 0603
RES SMD 8.2M OHM 5% 3W 2512
RES 58.3 OHM 0.25% 1/16W 0402
ERC-70 26.1K .1% T-2 RNC70H2612B
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD