CRGH1206F649K
Manufacturer
VIGOR # :
486421
Description
RES SMD 649K OHM 1% 1/2W 1206
DataSheet
CRGH1206F649K PDF
Part Status:Active
Resistance:649 kOhms
Tolerance:±1%
Power (Watts):0.5W, 1/2W
Composition:Thick Film
Features:-
Temperature Coefficient:±100ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Ratings:-
Size / Dimension:0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)