
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3520, CGS |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 12 kOhms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 1W |
| Composition: | Thick Film |
| Features: | - |
| Temperature Coefficient: | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case: | 2512 (6432 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 |
Current price of 352012KJT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 0.005 OHM 1% 5W 4527
RES SMD THICK FILM 0805
RES SMD 1.78KOHM 0.1% 0.15W 0805
RES SMD 12K OHM 5% 1W 2512
CAP CER 68PF 500V 1111
CAP CER 0.33UF 250V X7R 2225
CBL RIBN 44COND 0.050 GRAY 500'