
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CSM |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 124 mOhms |
| Tolerance: | ±0.1% |
| Power (Watts): | 2W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Current Sense, Moisture Resistant |
| Temperature Coefficient: | ±15ppm/°C |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 170°C |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.89mm) |
| Number of Terminations: | 4 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of Y14880R12400B0W is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 226K OHM 0.25% 1/8W 0805
RES SMD 68.1 OHM 1% 1/10W 0603
RES 17.8K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 3540 1M0 5%
RES 0.124 OHM 0.1% 2W 3637
FIXED IND 3.3UH 1.6A 55 MOHM SMD
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL