
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TLR, CGS |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Resistance: | 13 mOhms |
| Tolerance: | ±1% |
| Power (Watts): | 1W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Current Sense |
| Temperature Coefficient: | ±50ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 170°C |
| Package / Case: | 2512 (6432 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2512 |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of TLR3A10DR013FTDG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 287K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES SMD 2.7KOHM 0.25% 1/16W 0402
RES SMD 249 OHM 0.25% 1/10W 0603
RES 750K OHM 0.5% 1/4W 0805
CAP ALUM POLY 1500UF 6.3V T/H
HIGH PERF DUAL STAGE PWR LINE FI
RES 0.013 OHM 1% 1W 2512