P1206H1821FBW
DataSheet
P1206H1821FBW PDF
Type Description
Series:*
Package:Tray
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
D55342E07B130BSWS
D55342E07B130BSWS
D55342E 25PPM 1206 130K 0.1% S W
RCG06033K65FKEA
RCG06033K65FKEA
RCG0603 100 3K65 1% EA
RPC63124JTE
RPC63124JTE
RES 120K OHM 1W 5% 2512