
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ERJ-U12 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 430 kOhms |
| Tolerance: | ±0.5% |
| Power (Watts): | 0.75W, 3/4W |
| Composition: | Thick Film |
| Features: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1812 |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of ERJ-U12D4303U is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 18.2K OHM 1% 1/8W 1206 SMD
M55342E 25PPM 0705 1.24K 0.1% T
2010 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 6.
RES 427 OHM 0.25% 1/10W 0603
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
MOSFET N-CH 60V 100A 8VSON
1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 43