M270130P46-75R
Manufacturer
Ohmite
VIGOR # :
Description
RES 75 OHM 130W
Catalog
Chip Resistors-Surface Mount
DataSheet
M270130P46-75R PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Resistance:75 Ohms