P1206H56R2FNT
DataSheet
P1206H56R2FNT PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CRCW04026K98DKEDP
CRCW04026K98DKEDP
RES SMD 6.98KOHM 0.5% 1/16W 0402
P2010Y1001LNT
P2010Y1001LNT
SFERNICE THIN FILMS
ERJ-L1WUJ56MU
ERJ-L1WUJ56MU
RES 0.056 OHM 5% 1W 2512
MS3471W12-8S
MS3471W12-8S
CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
CT2301
CT2301
TEST LEAD BANA TO SMD TWZ 39.4"
P1206H56R2FNT
P1206H56R2FNT
MMF25SDRE4K42
MMF25SDRE4K42
RES SMD 0.5% 1/4W MELF