
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MP |
| Package: | - |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 30 Ohms |
| Tolerance: | ±0.1% |
| Power (Watts): | 0.1W, 1/10W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | - |
| Temperature Coefficient: | ±10ppm/°C |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 175°C |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric), J-Lead |
| Supplier Device Package: | 2-SMD |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 |
Current price of MP30R00L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES SMD 2.49K OHM 1/10W 0805
M55342E 25PPM 0705 5K 0.1% R TP
M55342H 50PPM 1005 8.45K 0.1% R
CAP CER 820PF 3KV X7R 1808
CAP CER 4.3PF 100V C0G/NP0 0805
INDUSTRIAL SSD, 32GB, MLC, 2.5",
MP30R00L 0.1% REELED