
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CSM |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 33.2 mOhms |
| Tolerance: | ±0.5% |
| Power (Watts): | 1W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Current Sense |
| Temperature Coefficient: | ±15ppm/°C |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 170°C |
| Package / Case: | 2512 (6432 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2512 |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.89mm) |
| Number of Terminations: | 4 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of Y14870R03320D9R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 26.7K OHM 1% 1/10W 0805
RES 909K OHM 0.1% 1/3W 2010
M55342E 25PPM 0705 976 1% R WI
RES 13.3K OHM 0.25% 1/5W 0603
RES SMD 7.68K OHM 1% 1/4W 1206
IC REG BUCK ADJUSTABLE 12A 28MLF
RES 0.0332 OHM 0.5% 1W 2512