P1206Y1501PBTA
DataSheet
P1206Y1501PBTA PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
M55342E06B2E49SWI
M55342E06B2E49SWI
M55342E 25PPM 0705 2.49K 1% S WI
D55342H07B97B6RTI
D55342H07B97B6RTI
D55342H 50PPM 1206 97.6K 0.1% R
ERJ-U1TF6800U
ERJ-U1TF6800U
RES 680 OHM 1% 1W 2512 SMD
VY1152M41Y5UQ83LX
VY1152M41Y5UQ83LX
CAP CER 1500PF 760VAC Y5U RADIAL
SiT3372AI-4B3-28NH80.000000Y
SiT3372AI-4B3-28NH80.000000Y
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
SiT3372AI-4B2-33NU100.000000T
SiT3372AI-4B2-33NU100.000000T
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL