P0603Y3500BBT
Manufacturer
Vishay / Sfernice
VIGOR # :
Description
SFERNICE THIN FILMS
Catalog
Chip Resistors-Surface Mount
DataSheet
P0603Y3500BBT PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Resistance:-
Tolerance:-
Power (Watts):-
Composition:-
Features:-
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Ratings:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
Number of Terminations:-
Failure Rate:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
M55342K06B11B0SWS
M55342K06B11B0SWS
M55342K 100PPM 0705 11K 0.1% S W
D55342E07B13E3RT0
D55342E07B13E3RT0
D55342E 25PPM 1206 13.3K 1% R T0
M55342E02B965APWS
M55342E02B965APWS
M55342E 25PPM 0505 965 0.1% P WS
SiT3373AI-4B3-25NG256.000000Y
SiT3373AI-4B3-25NG256.000000Y
XTAL OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
CONN SMPM JACK STR 50OHM SOLDER
P0603Y3500BBT
P0603Y3500BBT
SFERNICE THIN FILMS
58J8A45-01-1-08S-C
58J8A45-01-1-08S-C
SWITCH KEY 8POS SP8T 200MA 115V