
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CSM3637F |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 200 mOhms |
| Tolerance: | ±0.2% |
| Power (Watts): | 3W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Current Sense, Moisture Resistant |
| Temperature Coefficient: | ±10ppm/°C |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 170°C |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.365" L x 0.375" W (9.27mm x 9.53mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.050" (1.27mm) |
| Number of Terminations: | 4 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of Y14750R20000E5W is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
D55342H 50PPM 1206 2K 0.1% R TI
RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1%
1210 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 90
RES 200 OHM 0.1% 1/10W 0603
TVS DIODE DO214AA
RES 0.2 OHM 0.2% 3W NONSTANDARD
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM