
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FRST |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 11.5 kOhms |
| Tolerance: | ±0.02% |
| Power (Watts): | 0.3W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±2.5ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 200°C |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1206 |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.025" (0.64mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 |
Current price of Y401511K5000Q9W is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 0.08 OHM 1% 1/4W 0805
D55342E 25PPM 1206 475 1% S WS
M55342H 50PPM 2512 66.5K 1% S WS
RES 656 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
HEATSINK 70X70X25MM XCUT T412
RES SMD 11.5KOHM 0.02% 0.3W 1206
XTAL OSC XO 132.0000MHZ LVDS SMD