M55342H06B21D0RWS
Description
M55342H 50PPM 0705 21 1% R WS
DataSheet
M55342H06B21D0RWS PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Resistance:-
Tolerance:-
Power (Watts):-
Composition:-
Features:-
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Ratings:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
Number of Terminations:-
Failure Rate:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
M55342E12B1B00MWS
M55342E12B1B00MWS
M55342E 25PPM 0603 1K 0.1% M WS
D55342E07B5E60RTS
D55342E07B5E60RTS
D55342E 25PPM 1206 5.6K 1% R TS
M55342E06B1B33RTIM
M55342E06B1B33RTIM
M55342E-M 25PPM 0705 1.33K 0.1%
WR9MA2100MICB-F(R6B)
WR9MA2100MICB-F(R6B)
11W, 5.0V @ 2.1A, WALL PLUG-IN,
USB50815E3/TR13
USB50815E3/TR13
TVS DIODE 15V 32V 8SO
M55342H06B21D0RWS
M55342H06B21D0RWS
M55342H 50PPM 0705 21 1% R WS
70F271AF-RC
70F271AF-RC
FIXED IND 270MH 36MA 490 OHM TH