M55342K06B392BRWS
Description
M55342K 100PPM 0705 392K 0.1% R
DataSheet
M55342K06B392BRWS PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Resistance:-
Tolerance:-
Power (Watts):-
Composition:-
Features:-
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Ratings:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
Number of Terminations:-
Failure Rate:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
Y162722K6000A15R
Y162722K6000A15R
V/N 303137U 22K600 0.05% B T 155
ERJ-PA2D1693X
ERJ-PA2D1693X
RES SMD 169 KOHM 0.5% 1/5W 0402
ERJ-3RED39R2V
ERJ-3RED39R2V
RES 39.2 OHM 0.5% 1/10W 0603
FIXED IND 33UH 900MA 520 MOHM
SiT3372AI-1E2-30NB25.000000Y
SiT3372AI-1E2-30NB25.000000Y
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
M55342K06B392BRWS
M55342K06B392BRWS