
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SMR1D |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 22.1 kOhms |
| Tolerance: | ±0.1% |
| Power (Watts): | 0.4W, 2/5W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| Temperature Coefficient: | ±2ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C |
| Package / Case: | 3017 J-Lead |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.122" (3.10mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of Y116922K1000B0L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 38.3K OHM 0.5% 1/10W 0805
M55342E 25PPM 2010 182K 0.1% R W
RES 1.6K OHM 0.25% 1/8W 1206
RES SMD 154 OHM 1% 1/8W 0805
RES 2M OHM 1/2W 5% AXIAL
RES 3.9 OHM 2W 5% AXIAL
SMR3D 22K100 TCR2 0.1% B B