
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HTHG |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 25 kOhms |
| Tolerance: | ±0.02% |
| Power (Watts): | 0.05W, 1/20W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±3ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 220°C |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.025" (0.64mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of Y078125K0000Q0W is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 48.7K OHM 1% 1/10W 0805
RES 8.45K OHM 0.1% 1/8W 1206
RES 64.9K OHM 0.1% 1/3W 2010
CONN HEADER SMD 98POS 1.27MM
DC DC CONVERTER +/-5V 1W
RES SMD 25K OHM 0.02% 1/20W 1505
PLUG PCB 500MMPS VERT 6P 12A300V