M55342H10B60B4RWS
Description
M55342H 50PPM 1010 60.4K 0.1% R
DataSheet
M55342H10B60B4RWS PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Resistance:-
Tolerance:-
Power (Watts):-
Composition:-
Features:-
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Ratings:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
Number of Terminations:-
Failure Rate:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
M55342E12B1B27RTS
M55342E12B1B27RTS
M55342E 25PPM 0603 1.27K 0.1% R
M55342E06B1B30STI
M55342E06B1B30STI
M55342E 25PPM 0705 1.3K 0.1% S T
P0805E5111BBW
P0805E5111BBW
SFERNICE THIN FILMS
MT1024-40
MT1024-40
6061 ALUMINUM SHEETS, 5 PACK 4"X
C301313A-102NHF
C301313A-102NHF
CMC 1MH 8.2A 2LN TH
M55342H10B60B4RWS
M55342H10B60B4RWS
AOT462_002
AOT462_002
MOSFET N-CH 60V TO220