
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MP |
| Package: | - |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 2.21 kOhms |
| Tolerance: | ±0.05% |
| Power (Watts): | 0.1W, 1/10W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | - |
| Temperature Coefficient: | ±5ppm/°C |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 175°C |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric), J-Lead |
| Supplier Device Package: | 2-SMD |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 |
Current price of MP2K210L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
D55342E-M 25PPM 1206 9.31K 0.1%
RES 118K OHM 0.25% 1/10W 0805
M55342E 25PPM 1505 109 0.1% R T5
CAP CER 3900PF 50V C0G/NP0 1206
CAP CER 0.012UF 200V X7R 0805
MOSFET N-CH 600V 20A TO247
MP2K210L 0.05% REELED