
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | RR |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 11 kOhms |
| Tolerance: | ±0.5% |
| Power (Watts): | 0.1W, 1/10W |
| Composition: | Thin Film |
| Features: | - |
| Temperature Coefficient: | ±25ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 | ||
| 10000 | ||
| 25000 | ||
| 50000 |
Current price of RR1220P-113-D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SFERNICE THIN FILMS
D55342H 50PPM 1206 93.1K 1% S WI
RES SMD 137 OHM 0.5% 1/5W 0402
TACT 6.0 X 3.5, 5.0 MM H, 250GF,
CONN RCPT 6POS 0.039 GOLD SMD
RES SMD 11K OHM 0.5% 1/10W 0805
CAP FILM 0.033UF 5% 600VDC RAD