M55342H04B100DPTS
Description
M55342H 50PPM 1505 100 1% P TS
DataSheet
M55342H04B100DPTS PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Resistance:-
Tolerance:-
Power (Watts):-
Composition:-
Features:-
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Ratings:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
Number of Terminations:-
Failure Rate:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
M55342H06B13E0PT0M
M55342H06B13E0PT0M
M55342H-M 50PPM 0705 13K 1% P T0
D55342K07B33A2SWI
D55342K07B33A2SWI
D55342K 100PPM 1206 33.2 0.1% S
RNCF2010BTE523K
RNCF2010BTE523K
RES 523K OHM 0.1% 1/3W 2010
1812Y6K00100KCR
1812Y6K00100KCR
CAP CER 10PF 6KV C0G/NP0 1812
CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP
WR31-U92A-DE1-TB
WR31-U92A-DE1-TB
CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA 3G
M55342H04B100DPTS
M55342H04B100DPTS
M55342H 50PPM 1505 100 1% P TS