P1206K47R0FNT
DataSheet
P1206K47R0FNT PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ERJ-U08D7152V
ERJ-U08D7152V
1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 71
RN731ETTP62R0F25
RN731ETTP62R0F25
RES 62 OHM 1% 1/16W 0402
P1206Y1540BBT
P1206Y1540BBT
SFERNICE THIN FILMS
2W3D6
2W3D6
2W 3.6 OHMS 5%
CZRT5230B-G
CZRT5230B-G
DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3
P1206K47R0FNT
P1206K47R0FNT
CONN RCPT 15POS IDC 24AWG TIN