
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FRSG |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 20 kOhms |
| Tolerance: | ±1% |
| Power (Watts): | 0.3W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±2.5ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 225°C |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1206 |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.025" (0.64mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of Y408320K0000F9R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 84.5 OHM 0.5% 1W 2512
RES 71.5 OHM 0.5% 1W 2512
RES 866K OHM 1% 3/4W 1812 SMD
MEMS OSC XO 48.0000MHZ H/LV-CMOS
FRSG1206 20K000 TCR2.5 1.0% S T
TERM BLOCK HDR 11POS VERT 10MM
NPT3/4" STRAIGHT THROUH OPAQUE