
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MMF |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 3.9 kOhms |
| Tolerance: | ±1% |
| Power (Watts): | 0.6W |
| Composition: | Metal Film |
| Features: | - |
| Temperature Coefficient: | ±50ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | MELF, 0207 |
| Supplier Device Package: | MELF |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 6000 |
Current price of MMF207FRE3K9 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 698 OHM 0.1% 1/10W 0805
M55342E 25PPM 0603 14.7K 0.1% T
RES 3 OHM 1/3W 5% 0805
CAP CER 1200PF 50V BP 1206
BNC-SP/N-SJ G142 6I
RES SMD 1% 0.6W MELF
MEMS OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD