
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VSMP |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 2.1349 kOhms |
| Tolerance: | ±0.01% |
| Power (Watts): | 0.3W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±0.2ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1206 |
| Ratings: | - |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.025" (0.64mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of Y16252K13490T0R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 556 OHM 0.5% 1/16W 0402
RES 118K OHM 0.5% 1/8W 1206
RES 634K OHM 0.1% 1/2W 2512
MEMS OSC XO 50.0000MHZ H/LV-CMOS
RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 8SIP
RES SMD 2.1349K OHM 0.3W 1206
ERC-50-500 8.76K .1% T-9 EK E3