CF12JT22M0
VIGOR # :
766024
Description
RES 22M OHM 1/2W 5% AXIAL
DataSheet
CF12JT22M0 PDF
Type Description
Series:CF
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Resistance:22 MOhms
Tolerance:±5%
Power (Watts):0.5W, 1/2W
Composition:Carbon Film
Features:Flame Retardant Coating, Safety
Temperature Coefficient:0/ -1500ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Package / Case:Axial
Supplier Device Package:Axial
Size / Dimension:0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)