
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CFM |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 680 kOhms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 0.25W, 1/4W |
| Composition: | Carbon Film |
| Features: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Temperature Coefficient: | 0/ -850ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 | ||
| 10000 | ||
| 25000 | ||
| 50000 | ||
| 125000 |
Current price of CFM14JT680K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 47.0K OHM 1/4W 1% AXIAL
ERL-05 130K 1% T-1 RLR05C1303FS
ERL-07 12K 2% T-1 RLR07C1202GS R
RES 680K OHM 1/4W 5% CF MINI
XTAL OSC VCXO 92.1600MHZ LVDS
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
OSC XO 25MHZ 2.5V HCMOS