
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VHP101 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 3.87549 kOhms |
| Tolerance: | ±0.005% |
| Power (Watts): | 0.3W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | 0.0ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case: | Radial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.450" (11.43mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of Y40783K87549V9L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 287 OHM 0.6W 1% AXIAL
ERL-07 6.8K 1% T-1 RLR07C6801FS
ERL-07-23 38.3K 1% T-1 RLR07C383
RES 3.87549K OHM 0.3W 0.005% RAD
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCMOS SMD
DC DC CONVERTER 40V 50W