
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WS |
| Package: | Cut Tape (CT)Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 33 Ohms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 2W |
| Composition: | Wirewound |
| Features: | Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety |
| Temperature Coefficient: | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 200°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.197" Dia x 0.453" L (5.00mm x 11.50mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 2000 | ||
| 5000 | ||
| 10000 | ||
| 25000 | ||
| 50000 | ||
| 100000 |
Current price of WS2M33R0J is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 2K OHM 1/4W 0.05% AXIAL
RES 1K OHM 1/2W 5% AXIAL
ERL-07 3K 2% T-1 RLR07C3001GM RE
RES 33 OHM 2W 5% AXIAL
CAP CER 3900PF 10V C0G/NP0 1812
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 24SOIC
SCR MODULE 2800V 4600A DO200AE