ROX300200MGNEMT
VIGOR # :
859415
Description
RES 200M OHM 2% 10W AXIAL
DataSheet
ROX300200MGNEMT PDF
Package:Bulk
Part Status:Last Time Buy
Resistance:200 MOhms
Tolerance:±2%
Power (Watts):10W
Composition:Metal Oxide Film
Features:Flame Proof, High Voltage, Safety
Temperature Coefficient:±200ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 230°C
Package / Case:Axial
Supplier Device Package:Axial
Size / Dimension:0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)