CP0005750R0KB313
VIGOR # :
870377
Description
RES 750 OHM 5W 10% AXIAL
DataSheet
CP0005750R0KB313 PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Resistance:750 Ohms
Tolerance:±10%
Power (Watts):5W
Composition:-
Features:Flame Proof, Safety
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-
Package / Case:Axial
Supplier Device Package:Axial
Size / Dimension:0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)