
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | RNX |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Resistance: | 56 MOhms |
| Tolerance: | ±10% |
| Power (Watts): | 1W |
| Composition: | Metal Oxide Film |
| Features: | Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety |
| Temperature Coefficient: | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 | ||
| 260 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 5000 |
Current price of RNX03856M0KNLB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 1.69 OHM 2W 0.1% WW AXIAL
RES 10K OHM 1W 1% AXIAL
RES 18.5K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 56M OHM 10% 1W AXIAL
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
JR5050AWT-P-H30EB0000-N0000001
LED WHITE 3000K JR5050 6V (5W)