
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TWW |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Resistance: | 4.7 Ohms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 3W |
| Composition: | Wirewound |
| Features: | Flame Proof, Safety |
| Temperature Coefficient: | ±400ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 275°C |
| Package / Case: | Radial |
| Supplier Device Package: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 1.024" (26.00mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of TWW3J4R7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 22.1K OHM 1% 2W AXIAL
RES 2.7K OHM 1% 4W AXIAL
RES 200K OHM 1% 2W AXIAL
XTAL OSC XO 133.3330MHZ CMOS SMD
RES 4.7 OHM 5% 3W RADIAL
CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
MTO-EV044(TOSHIBA TC78S600FNG)
TOSHIBA TC78S600FNG EVAL BOARD