
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VCS332 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 33 Ohms |
| Tolerance: | ±1% |
| Power (Watts): | 10W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±1ppm/°C |
| Operating Temperature: | - |
| Package / Case: | Radial - 4 Leads |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm) |
| Height - Seated (Max): | 1.024" (26.01mm) |
| Number of Terminations: | 4 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of Y094433R0000F9L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SFERNICE FIXED RESISTORS
ERC-55-65 47.5 1% T-2 RNC55H47R5
ERC-55 23K .1% T-9 RNC55J2302BR
RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4
CONN SOCKET 9P 0.079 GOLD PCB RA
RES 33 OHM 10W 1% RADIAL
CONN FAKRA PLUG STR 50 OHM CRIMP