
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Mini-Mox |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 2 MOhms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 1.5W |
| Composition: | Thick Film |
| Features: | High Voltage |
| Temperature Coefficient: | ±25ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 220°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.165" Dia x 1.270" L (4.19mm x 32.26mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MOX1125232004J is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES MF 0.6W 1% AXIAL
ERC-55-600 2.67M 1% T-2 EB E3
ERC-55-600 28K .1% T-2 EK E3
M55342E 25PPM 0603 123K 0.1% M T
MOX1125-23, 2 MEG, 5%
FUSE HOLDER
FUSE CRTRDGE 1.6A 250VAC/125VDC