
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HHV |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 487 kOhms |
| Tolerance: | ±1% |
| Power (Watts): | 0.25W, 1/4W |
| Composition: | Metal Film |
| Features: | Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety |
| Temperature Coefficient: | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 |
Current price of HHV-25FB-52-487K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-70 357K 1% T-2 RNC70H3573FR
ERC-55-200 47.5K 1% T-2 RNC60H47
RES THICK FILM AXIAL
XTAL OSC TCXO 122.8800MHZ LVCMOS
CAP MICA 100PF 5% 4KV SMD
RES MF 1/4W 1% AXIAL
CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT