
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MFP |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 15.4 kOhms |
| Tolerance: | ±0.1% |
| Power (Watts): | 0.5W, 1/2W |
| Composition: | Metal Film |
| Features: | - |
| Temperature Coefficient: | ±25ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of MFP50SBRD52-15K4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-50 374 1% T-2 RNC50H3740FS R
RES MF 1/2W 1% AXIAL
ERL-07-500 37.4 1% T-1 EA E3
MEMS OSC XO 148.3516MHZ LVDS SMD
RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
RELAY TIME DELAY
DC DC CONVERTER 13.8V 100W