
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ZOR |
| Package: | Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 0 Ohms |
| Tolerance: | Jumper |
| Power (Watts): | 0.167W, 1/6W |
| Composition: | Carbon Film |
| Features: | - |
| Temperature Coefficient: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of ZOR-12-T-52-0R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-55 1.9K 1% T-2 RNC55H1901FS
ERC-55-65 392 1% T-9 RNC55J3920F
ERC-55-200 200 1% T-9 RNC60J2000
RES 0 OHM 1/6W JUMP AXIAL
CAP FILM 0.022UF 5% 850VDC RAD
TAPE DBL COATED BLK 3"X 4" 25/PK