RCMM022703GKA20
DataSheet
RCMM022703GKA20 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Box (TB)
Part Status:Active
Resistance:-
Tolerance:-
Power (Watts):-
Composition:-
Features:-
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
Number of Terminations:-
Failure Rate:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RNC65J9532FRB14
RNC65J9532FRB14
ERC-65 95.3K 1% T-9 RNC65J9532FR
RCMS02215R0FHA20
RCMS02215R0FHA20
SFERNICE FIXED RESISTORS
HHV-50JB-52-8M2
HHV-50JB-52-8M2
RES MF 1/2W 5% AXIAL
GRM21B5C1H223JA01L
GRM21B5C1H223JA01L
CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 0805
IPP08CNE8N G
IPP08CNE8N G
MOSFET N-CH 85V 95A TO220-3