RCMA10432R0AHS03
Manufacturer
Vishay / Sfernice
VIGOR # :
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Catalog
Resistors-Through Hole
DataSheet
RCMA10432R0AHS03 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Part Status:Active
Resistance:-
Tolerance:-
Power (Watts):-
Composition:-
Features:-
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
Number of Terminations:-
Failure Rate:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ERC655K2300BEEK500
ERC655K2300BEEK500
ERC-65-500 5.23K .1% T-9 EK E3
ERL2014K700FKEB500
ERL2014K700FKEB500
ERL-20-500 14.7K 1% T-1 EB E3
ERC553K9700DHEK600
ERC553K9700DHEK600
ERC-55-600 3.97K .5% T-2 EK E3
A700X477M002ATE010
A700X477M002ATE010
ALU POLY SMD 7343 470UF 20% 2V 1