
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LLC |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 47 mOhms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 4.5W |
| Composition: | Wirewound |
| Features: | - |
| Temperature Coefficient: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 250°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.709" L x 0.252" W (18.00mm x 6.40mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of LLC450JB-0R047 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES METAL OXIDE 3W 5% AXIAL
ERC-50 95.3K .1% T-2 RNC50H9532B
RES MF 2W 1% AXIAL
RES 0.047 OHM 4.5W 5% AXIAL
CONN HEADER R/A 6POS 4.2MM
DTS20H17-26ZC