
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HHV |
| Package: | Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 1.1 MOhms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 1W |
| Composition: | Metal Film |
| Features: | Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety |
| Temperature Coefficient: | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of HHV1WSJT-73-1M1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-55 187K .1% T-2 RNC55H1873BS
ERC-55 56.9 .1% T-9 RNC55J56R9BS
ERC-55-65 76.8 1% T-2 RNC55H76R8
RES 2.03K OHM 0.1% 1/10W 0603
RES MF 1W 5% AXIAL
CAP FILM 12UF 5% 275VAC RADIAL
ER 4C 4#16S PIN PLUG RTANG