
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FMP |
| Package: | Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 330 kOhms |
| Tolerance: | ±1% |
| Power (Watts): | 1W |
| Composition: | Metal Film |
| Features: | Flame Proof, Safety |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of FMP100FTF52-330K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-65 82.5 1% T-2 RNC65H82R5FR
ERC-55 422 1% T-9 RNC55J4220FS R
RES 2K OHM 1/10W 1% AXIAL
RES SMD 4.75K OHM 1% 0.15W 1505
BOARD DEMO ST1S31 REG 8-SOIC
RES MF 1W 1% AXIAL
I/O CABLE FOR FQ-SDU2, 2M