
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | RCK |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 100 kOhms |
| Tolerance: | ±0.005% |
| Power (Watts): | 0.6W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±2ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case: | Radial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.300" L x 0.098" W (7.62mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.336" (8.53mm) |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of Y0793100K000V9L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
ERC-55 2.21K 1% T-2 RNR55H2211FS
ERC-55 84.5 1% T-2 RNC55H84R5FS
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
RES 100K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 25A
DC DC CONVERTER 24V 75W