
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Maxi-Mox |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 50 GOhms |
| Tolerance: | ±10% |
| Power (Watts): | 4W |
| Composition: | Thick Film |
| Features: | High Voltage |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 210°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.345" Dia x 3.140" L (8.76mm x 79.76mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MOX-3-135008K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-55-600 301K .1% T-9 EK E3
RES MF 1W 1% AXIAL
RES MF 0.6W 1% AXIAL
MEMS OSC VCXO 24.5760MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER 36V 150W
MOX-3-13 50G 10%
CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR