
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HZ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 10 kOhms |
| Tolerance: | ±0.001% |
| Power (Watts): | 2.5W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±0.2ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case: | Axial - 4 Leads |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 4 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of Y473310K0000S0L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-55-600 20.5 1% T-2 EB E3
RES 9 OHM 0.1% 0.6W RADIAL
ERC-50 21K .5% T-9 RNC50J2102DS
DC DC CONVERTER 28V 200W
DC DC CONVERTER 28V 75W
RES 1/2W 5% AXIAL
RES 10K OHM 2.5W .001% AXIAL