
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Mini-Mox |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 500 kOhms |
| Tolerance: | ±1% |
| Power (Watts): | 0.35W |
| Composition: | Thick Film |
| Features: | High Voltage |
| Temperature Coefficient: | ±25ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 220°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.140" Dia x 0.510" L (3.56mm x 12.95mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MOX-400225003FE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-55-200 1M 1% T-9 RNC60J1004F
SFERNICE FIXED RESISTORS
RES MF 2W 1% AXIAL
XTAL OSC XO 96.7680MHZ CMOS SMD
MOX-400-22 500 K 1%
2MM TERMINAL STRIP
ARROW TAPE 4"X108' GREEN/WHITE,R