
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HHV |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 10 MOhms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 0.5W, 1/2W |
| Composition: | Metal Film |
| Features: | Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety |
| Temperature Coefficient: | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of HHV-50JR-52-10M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES MF 1/2W 1% AXIAL
ERC-55-500 11.3 1% T-2 EK E3
ERC-70 84.5 1% T-2 RNC70H84R5FR
DIODE ZENER 4.3V 320MW SOD323
RES MF 1/2W 5% AXIAL
ER 4C 4#12 SKT PLUG